Славсько – один з найпопулярніших гірськолижних курортів України, куди ми і відправились цього літа. Нзва поселення походить від слова “Славні” : Так називали воїнів Київських князів, які раніше проживали на цих землях.

Проживання: Ми обрали котедж карпатська мрія, ціною 1300 гривень в день. Будинок має 2 поверхи. Другий поверх має 3 двомісних номери, та санвузол, що дозволяє комфортно розмістити 6-7 людей. На першому поверсі, простора вітальня, кухня, санвузол. На дворі є дитячий басейн, альтанка та мангал. Також можна замовити баню на дровах за 200 гривень/година. За 200 метрів від котеджу знаходиться крісельний витяг на гору Тростян.

Розваги: В нас було 3 повних дні, які одразу ми розпланували. Першого дня, ми піднялись на крісельному підйомнику на гору Тростян (висота 1232 метра). Ціна підйому та спуску – 80 гривень. Час підйому 22 хвилини. На горі Вас очікує неймовірна краса тутешньої природи. Також за невелику плату Вас охоче пригостять смачною, свіжою їжею та напоями на будь який вибір.

Чан на травах: Купання в чані стимулює функції імунної системи та щитовидної залози, покращує діяльність опорно-рухового апарату, серцево-судинної і нервової систем, сприяє відновленню після травм та переломів, повертає пружність і еластичність шкірі. Цілюща купіль повертає організму гармонійну рівновагу. Ціна 400 гривень/година. Тел.: +38 (099) 325-30-24

Баня на дровах: Познайомившись на горі Тростян, з привітним Іваном (власник “біля кріселки”) ми вирішили йти в баню. Ціна 100 гривень/година. +38 (067) 275-83-59 (Іван). Також можна придбати смачну медовуху, калганівку та інші алкогольні напої.

Екскурсія на водопад Шипіт та Озеро Віта: Добре запам’яталась екскрусія, яку ми ще називали Сафарі по горам. Водоспад в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, при підніжжі гори Гемби; гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення. Тривалість 5-6 годин. Забрали нас біля нашого будинку на комфортабельному УАЗ-іку з відкритим дахом. Декілька раз робили зупинку, аби полюбуватись красотами карпат (фото не передають тієї краси).                                                                                                     Після водопаду, ми поїхали на гірське озеро Віта (озеро життя). Також там розташована туристична база, яка носить таку ж саму назву.