Заробити в інтернеті стає реальним через написання та розповсюдження електронної книги. Можливо першим питанням у вас виникає: «Навіщо комусь моя електронна книга, та ще й за гроші, коли в інтернеті є маса безкоштовної інформації?». Ну з однієї сторони ви праві, але самі подумайте, в інтернеті є безкоштовна інформація, яка описується поверхово і яку знають багато користувачів. Зрозумійте, публікувати будь-які статті чи книги в інтернеті ніхто безкоштовно не буде, а якщо ви щось і знайшли, то це можливо безкоштовна версія книги, і за те щоб прочитати її повну і оновлену версію потрібно буде обов’язково заплатити.

Що ж, давайте будемо розбиратися поступово. Першим нашим кроком до повного розуміння, як заробити за допомогою електронної книги, буде розгляд терміну електронна книга. Електронна книга пішла від англійської назви eBook. Представляє вона собою текстовий файл з використанням різної цифрової інформації, в ній також можуть бути і таблиці, і графіки, і малюнки. Метою електронної книги є дати відповіді на питання, які потрібні читачу. Краще буде, якщо така книга написана без води і в ній усе більш конкретизовано.

Заробіток в інтернеті через написання електронних книг порівняно молодий і саме зараз набирає оборотів. Електронні книги все більше витісняють справжні печатні варіанти. Чому? Та тому, що вони дешевші як для того, хто публікує книгу, так і для того, хто її купує. Не потрібно витрачатись на обкладинку книги, на папір, на заказ в типографії, на зберігання великої кількості цих книг і на її перевіз.

Для розповсюдження електронних книг найбільше підходять два види форматів: exe i pdf. Якщо книга має велику кількість матеріалу, то краще буде зробити її в форматі pdf. Книгу у форматі exe зробити важче, але в неї більше можливостей.

Існують книги як безкоштовні, так і платні. Безкоштовні електронні книги робляться з метою реклами, в ній описується певний товар чи послуга і вони дуже швидко розповсюджуються в мережі інтернету. Погодьтеся, наші люди люблять усе безкоштовне. Платні книги робляться з метою їх продажі. В таких книгах також є все, що тільки потрібно, в них найбільш детально описується досвід і практика автора в певній сфері. І зараз, в нашому сучасному світі, бажаючих прочитати таку книгу є досить багато. Зрозумійте, в світі найдорожче, що можна продати – це інформація.

Можливо ви сумніваєтесь в тому, що написання книги це не ваше, адже ви не умієте красиво писати, але не переживайте. Книга буде цікавою, тому що ви передаєте свій досвід, і саме прості, а не наукові терміни будуть краще сприйматися читачами. Пам’ятайте одне, що доступність і конкретність написаного тексту – це успіх і шлях до серця читача. Але якщо ви не хочете писати її самостійно, але заробити на ній хочете, просто потратьте трохи коштів на те, щоб її хтось написав.

Перед тим, як сісти за написання електронної книги виберіть таку тему, яка б змогла вирішувати якусь проблему. Частіше всього, люди в інтернеті платять лише за те, що зможе їм допомогти.

Після всього прочитаного вище, ви мабуть думаєте про те, як же і де можна буде продати таку книгу. Досить важливе питання. Найпростіше продати книгу буде, якщо у вас є свій сайт. Якщо це так, то ви лише розміщуєте на сайті книгу і прикріплюєте до сайту скрипт інтернет магазина з платіжною системою. В цьому випадку ви зможете отримувати весь прибуток від продажу книги. Можна скористатися сторонньою платіжною системою, правда це трохи дорогувато, але все ж воно себе окупить.

Якщо свого сайту не має, то можна продати свою книгу через інтернет магазини. Зараз таких магазинів дуже багато, але прибуток від продажу доведеться поділити навпіл.

Ну що, ж спробуйте себе в цьому бізнесі, удачі вам.