Наближається лютий, а значить вже пора подумати над тим, як провести найромантичніший день в році – день святого Валентина!

А що може бути романтичніше подорожі тільки для двох? Я вибрав міста, в яких Ви зможете провести День Закоханих незабутньо.

Отже, беріть за руку другу половинку і поїхали!

romantika

Чернівці

proxy.imgsmail.ru

Казковий «український Париж». Тут варто прогулятися по мальовничій вулиці Ольги Кобилянської, піднятися на оглядовий майданчик Ратуші, посидіти поруч з «танцюючим» фонтаном на площі Філармонії. Дивовижна архітектура і чарівна атмосфера прийде прийде до душі закоханим.

Львів

proxy.imgsmail.ru

Львів має до тривалих мрійливим прогулянкам, побаченням в затишних кав’ярнях та іншої романтики. Адже старі вузькі вулички буквально просякнуті закоханістю. А щоб зробити канікули у Львові ще романтичніше, загляньте в Італійський дворик. Це місце перенесе Вас в старовинний Рим або Флоренцію.

Вінниця

proxy.imgsmail.ru

В день тут можна помилуватися красивою архітектурою міста. А ввечері – відпочити, спостерігаючи барвисте світло-музичне шоу на воді. Фонтан Roshen у Вінниці – найбільший плавучий фонтан в Європі. За роки існування тут було зроблено неймовірну кількість пропозицій руки і серця.

Кам’янецьПодільський

proxy.imgsmail.ru

Кам’янець-Подільський – місто, який перенесе Вас в Середньовіччі. Тут легко відчути себе благородним лицарем або дамою серця. Якщо Ви хочете пережити захоплюючі пригоди і готові на відчайдушні вчинки заради прихильності дами, приїжджайте сюди.

Дніпро

proxy.imgsmail.ru

Ніде в Україні немає такої гарної набережної, як в Дніпрі. Саме заради вечірньої прогулянки біля річки стоїть сюди приїхати. Після прогулянки загляньте на Алею закоханих з фонтаном «Амур», лавою «нестерпне чекання» і мідним «Рушником». Кажуть, що рушник має чарівну силу – здатний мирити посварилися закоханих і з’єднувати люблячі серця.

Тернопіль

proxy.imgsmail.ru

Кажуть, в Тернополі живе дух міста, який протегує всім закоханим. Напевно, тому в місті на честь закоханих назвали цілий острів. І якщо пара будуть довго вдивлятися в дзеркальну гладь води, то зможе побачити в ній своє майбутнє.