Вітаю! Час свят вже давно закінчився, але зима продовжується і ще є час насолодитися відпусткою. Отже, я зібрав декілька міст Європи, які на мою думку зимою виглядають ну дууже круто.

proxy.imgsmail.ru

proxy-imgsmail-ru Наарден, Нідерланди

Це дивовижне місто по праву можна назвати “Зіркою Нідерландів”. Побудований у формі шестикутної зірки, місто було неприступною фортецею, а середньовічне селище збереглося в первозданному вигляді до наших днів. Симетрична форма властива не тільки фортечних стін – місто оперезаний каналом, який замерзає взимку.

CVSI5dM

proxy-imgsmail-ru Марлоу, Англія

Всього в годині їзди від Лондона лежить містечко, який колись гордо іменувався “Великий Марлоу”. Багато років тому, місто, що стоїть на Темзі місто дійсно був величним, хоча тепер вважається звичайною британської провінцією. А ось атмосфера тут все така ж. Приїхавши в Марлоу взимку, ви точно будете здивовані і натхненні його красою.

6694402919_93455f7b8e_b

proxy-imgsmail-ruСіглюфьордюр, Ісландия

У перекладі з ісландського назва цього рибальського містечка – “Фіорд корабельних щогл”. Унікальною особливістю Сігюфьордюра є транспортне сполучення зі столицею Ісландії Рейк’явіку. До 40-х років ХХ століття сюди можна було дістатися лише по воді. Дорога по суші була побудована лише після того, як в скелі проклали тунель.

2348

proxy-imgsmail-ruКакорток, Гренландія

Перші поселення на цих землях недалеко від Нуука з’явилися близько 4,5 тисяч років тому. А зараз на місці стародавніх міст арктичної культури Саккак розкинулося сучасне містечко Какорток, де основним заробітком є робота на фабриці з виготовлення хутряного одягу. Але найяскравіше враження на гостей міста виробляють кольорові будиночки жителів, що контрастують на тлі засніжених гір.

1382817424_4