Це місто за останні декілька років змінилось кардинальноз’явилися пішохідні вулиці, багато будівель відреставрували, розбили парки і сквери, вивіски в центрі міста привели в порядок. Івано-Франківськ тішить своєю атмосферою, хоч і нема такої кількості студентів, як у Львові, але там також гарно, смачно та багато терас і маленьких магазинчиків. 

План такий:

  • Приїжджаєте на вихідні
  • Снідаєте і п’єте каву в Urban Space
  • Вдень неспішно гуляєте по мальовничих місцях, сидите в парку, обідаєте на терасі
  • Ввечері йдете компанією в “Десятку” (кращий паб!) і відзначаєте відмінну поїздку І їдете щасливим!

 

Ми підібрали для вас ТОП 5 місць, які потрібно відвідати в Івано-Франківську!

Поїхали!

Сквер Міцкевича

Гарним місцем для відпочинку може стати Сквер ім. Адама Міцкевича. В 1870-х роках виникла площа польському поету Адаму Міцкевичу. Також тут знаходиться пам’ятник. У сквері гарно висажені квіти, завжди проводяться культурні вечори, один з них це День вуличної музики.

Бастіон

Бастіон – це фортечна галерея, в якій проводяться мистецькі заходи, виставки живопису, фотовиставки, ярмарки. Бастіон включає в собі терасу і галерею. А в самій галереї знаходяться купа магазинів сучасного одягу, сувенірів та ресторан.

Міське озеро (Станіславське море)

Це найбільше штучне озеро, яке було створене в 1955 році. По середині озера є острівець Кохання, куди приходять всі закохані пари. Також на озері можна орендувати катамаран, та за допомогою сили м’язів про