Привіт, в цьому пості розкажу як користуватись купонами на знижку, та як правильно шукати купонінги. Для початку, що таке купонінг? На сьогоднішній день купонінг охопив весь світ. Купонінг – це можливість отримати знижку на все. За часту люди використовують знижку не через брак коштів, а через саму можливість економити. Тому як найкращий заробіток це економія. Іноді можна зекономити навіть 50%.

Як отримати знижку?

Існують ресурси, які займаються знижками, та працюють в Україні вже не один рік. Хочете знати, в чому сенс надавати знижку? Це ефективний спосіб для продавця продукту продати свій товар, для готелів заповнити вільні номери туристами, а для нас добре на цьому зекономити. Завдяки таким сервісами можна легко подорожувати та економити.

Щоб отримати знижку, потрібно знайти вигідну пропозицію на одному з сайтів, оплатити купон та скористатись знижкою згідно умов, вказаних на сайті.

Одним, з найкращих ресурсів є Скідочнік , тому як цей ресурс зібрав більше 50 магазинів які пропонують знижки. Це дуже зручно, якщо Ви шукаєте товари, чи відпочинок саме зі знижками.

Як подорожувати зі знижками?

На Скідочніку є купа варіантів подорожей зі знижкой до 70%, звісно ці цифри можуть брехати але суть знижки все рівно залишається. Ось декілька прикладів:

Моя власна думка, та мій приклад:

Я купив 3 квитки на концерт T-Killah, ціною 200 гривен за квиток, хоча без знижки ціна була 350 гривень. На трьох квитках ми зекономили 450 гривень. Власне кажучи, поки стояли в черзі ми бачили, що ціна на квитках інших відвідувачів була 350 гривень і ми одні були зі знижкою.

 

 

 

 

 

 

Підсумки, та як себе перестрахувати при купівлі купонів.

За час використання знижок у мене з’явилося декілька ідей, як перестрахувати себе при купівлі купонів.

  1. Читайте відгуки, та дивіться фотографії. В більшості випадків відгуки залишають реальні люди, які користались знижкою. Це є основним гарантом якості даної послуги. Обов’язково перейдіть на сайт представника знижок, та перечитайте всю інформацію згідно Вашої послуги (Можливо на сайті вона навіть дешевша). Залишайте обов’язково відгуки.
  2. Перед купівлею сертифікату зателефонуйте до представника послуги чи до турагенства. Якщо це готель, чи відпочинок, обов’язково забронюйте місця та узгодьте можливість використання купону на Ваші дати.
  3. Якщо є можливість, запитайте у людей, які користувались цією послугою зі знижкою. Зазвичай це ті, хто залишав коментарі та відгуки. Відшукати цих людей не так важко.

Я лише починаю користуватись такими сервісами, тому було б цікаво почути Вашу думку в коментарях. Всім бажаю гарних подорожей та хороших знижок.