Одна з багатьох проблем блогерів, це невміння періодично писати статі. Періодичність – це ознака професійності. Причиною неперіодичності є маса варіантів, починаючи від малої популярності читачів, закінчуючи вичерпанням нових ідей та натхнення.

Знаєте чим відрізняється професійний блог, від не професійного? Професійний блог має періодичність. Автор професійного блогу виконує обіцянку надати інформацію коли це було обіцяно. Це може бути новий пост кожного дня, чи раз в 2-3 дні. Дві версії мають право на існування. Достатньо тільки подумати, як Ваша діяльність зміниться, якщо приділяти щодня написанню статей 2-3 години.

  • З кожним днем написання статей буде простішим, тому як буде вироблятися професійність в цій справі.
  • Уявіть, скільки нової інформації можна надати за місяць, та за рік.
  • Ваша діяльність ніколи не буде простоювати, тому як нові статі будуть з’являтися регулярно

Отже, як виробити звичку регулярно писати нові статті?

%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d1%8c%d1%82%d0%b5-%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%be%d1%82%d0%b8%d1%81%d1%8f-%d0%b7%d1%96-%d1%81%d0%b2%d0%be%d1%97%d0%bc%d0%b8-%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b1%d0%ba

ЗВИЧКА

Виділити для письма окремий час, щоденно. На приклад я виділяю час з 19:00 до 23:00, тоді я звільняюсь від буденних справ, вечеряю та маю вільний час. Але це не найкращий час мозкового штурму, як правило краще писати з ранку, до 12:00.

ОБІЦЯНКА

Якщо з’явилась нова ідея, чи маєте нову круту інформацію, але вона потребує обробки чи написання, просто анонсуйте її, чи обіцяйте постійним читачам, яких знаєте особисто. Буде не зручно відмовитись від її написання.

ЗВІТНІСТЬ

Підтримуйте звітність перед собою. Хорошим варіантом є ведення щоденника, де можна занотовувати майбутні статі, та дати коли вони мають бути опубліковані + це виглядає круто та дуже мотивує.

ЗОСЕРЕДЖЕННЯ

Хоча б на місяць вбийте собі в думки, та зосередьтесь на формування нової звички. Спробуйте сфокусуватись на цій ноті, та не викидати з голови хоча б протягом місяця.

ОТРИМУЙТЕ НАСОЛОДУ

Найважливішим фактором буде залишатись отримання насолоди, в решті решт саме Ви обрали цей не легкий шлях – блогінг, та саме Вам розвивати Ваш блог, тому отримуйте насолоду від цього. Нехай це таїнство приносить Вам задоволення.