В ночі я повернувся з форуму DigitalNomad 2016, та одразу хочу поділитися свіжими враженнями. Подія проходила в 2 дні, 22-23 жовтня. Перший день проходив в Університеті ім. Франка.

Почав форум мер міста Львова Андрій Садовий, геніальними фразами, які запам’ятаються мені на довго:

“Я вірю,що довжина життя кожного із нас вже визначена; широту цього життя ми визначаємо самі” Андрій Садовий.

“Якби Франко жив у наш час, він точно був би блоггером” Андрій Садовий.

Також одним з спікерів була Людмила Калабуха, це крута жінка, яка має три власних бізнеси, найцікавішим є те, що вона бізнес-тренер. Відкритість і простота, а заодно максимальний професіоналізм просто вражає.

Також виступили Іван Князевич, Іван Куліков, Олексій Малицький (Cпівзастонник брендів Sammy Icon, Clan P, MORZA и 5000 miles), Вадим Войтик, Jakub Gornicki.

І на затравку ми зібрались на вечірку в Gas Station (Джерельна, 20), круто потусили, розрядились та не формально познайомились з купой людей.

Другий день це МАСТЕРМАЙНД,

МастерМайнд – це перевірена часом методика, покликана покращити такі типові проблеми підприємців чи представників креативних професій, як Мотивація, Фокус та Іновації у житті чи бізнесі. Це досягається за рахунок Порад зі сторони, Натхнення з прикладів і Підзвітності між собою. 

Завдяки активній участі у “правильних” мастермайндах ви здатні в рази покращити свої справи у житті чи бізнесі за невеликий проміжок часу. Перевірено і не лише мною. 

Ну і підсумок, ціна такої конференції в межах 1500 грн за два дні, проживання та харчування оплачується додатково. Це дійсно хороші знання, атмосфера та круте спілкування з однодумцями.