24-25 Вересня відбувся щорічний фестиваль Don’t Take Fake 2016 – найбільший в Україні фестиваль, присвячений вуличної культури і активного способу життя.
В цьому році фестиваль переїхав на нове місце, на Печерськ – Київську фортецю (історико-виставковий комплекс «Косий Капонір»). Це майже серце Києва і дивно, що про Фортецю знає не так багато людей.

Було підготовлено унікальне бренд-шоу, в якому були представлені найкращі українські та закордонні марки, магазини, бренди. Це близько 150 учасників, серед яких Adidas, Saucony, The North Face, Air Boss, HUF, Alpha Industries, Syndicate і інші.

Відвідувачів фестивалю складно здивувати, тому організатори завжди наполягають на унікальному оформленні стендів, презентації свого продукту. Дуже важливо, щоб бренди та аудиторія максимально взаємодіяли, а кожен відвідувач отримав новий цікавий досвід. Крім того, бренд-шоу – це можливість відкрити для себе нові марки. Невід’ємна частина Do not take fake – зони активностей, які ми продовжуємо розвивати і розширювати: скейт-парк, велотрек, серф-зона, брейк-данс-зона, бейсбол, Ping Pong Pitch.